top of page

TEAMSAMPI/SHOP

Obchodní podmínky, reklamační řád, nebo třeba způsob jak vrátit zboží? 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 14 DNŮ

Nejčastější otázky

 

Co znamená předobjednávka? 

​Máte zálusk na skvělý kousek oblečení z naší nabídky a je u něj napsané “Předobjednávka”? Nemusíte mít obavy. Znamená to, že v tento moment nemáme produkt u nás na skladě, ale je objednaný u výrobce a jen čekáme až na náš sklad dorazí.

 

KDY MI PŘEDOBJEDNÁVKA DORAZÍ?

Pokud si uděláte předobjednávku počítejte s dodáním 2-4 týdny. Pro více informací o doručení konkrétního produktu nás neváhejte kontaktovat na info@teamsampi.com

Mějte prosím na paměti, že nejsme výrobci a není v našich silách naskladnění zboží urychlit. Pokud však přesný termín naskladnění známe, uvedeme jej u produktu.

   

JAK MOHU PŘEDOBJEDNÁVKU ZAPLATIT?

Zaplatit můžete online kartou.

 

Kdy obdržím svůj balíček?

DOPRAVCE: ZÁSILKOVNA

Jakmile obdržíme váš kousek oblečení od výrobce budeme vás o tom informovat a následující pracovní den jej odešleme. Počítejte, že doručení balíčku potrvá maximálně 3 pracovní dny. U balíčků na Slovensko se však doba doručení může o něco prodloužit. 

 

Máte kamennou pobočku?

Svou objednávku si můžete po předchozí domluvě převzít v Gaming housu. Ve všední dny je to zpravidla v úterý a středu od 10:00 do 16:00. Vše si však vždy ověřte předem na emailové adrese info@teamsampi.com 

 

Jak se dozvím, kdy mi zásilku doručí?

DOPRAVCE: ZÁSILKOVNA 

Ihned po odeslání balíčku vám Zásilkovna odešle e-mail s trasovacím číslem, kde můžete sledovat jeho cestu on-line.

Po doručení zásilky na zvolené výdejní místo vám odešlou SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku, stačí znát pouze heslo.

Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: prostě nám pošlete odpovědní SMS a my vám lhůtu zdarma prodloužíme až na 21 dní.

Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a případně vrátit zpátky, pokud se vám z nějakého důvodu nebude zamlouvat.

Zákaznická linka Zásilkovny - 216 216 516

  

Zboží mi nesedí, můžu ho vrátit?

Samozřejmě, nic se neděje! Ne každému naše zboží padne, proto Vám dáváme na vyzkoušení 14 dní.

V případě vrácení vyplňte formulář pro vrácení, přiložte fakturu, pečlivě balíček zabalte a zašlete na pobočku Zásilkovny v Tuchoměřicích. Veškeré podrobnosti Vám sdělíme prostřednictvím emailové adresy info@teamsampi.com

Cena vrácení zboží přes Zásilkovnu je 79 Kč.

Nezapomeňte, prosím, že kousky, které vracíte musí být nenošené, nepoškozené, v původním neponičeném obalu a s visačkou. Jinak už totiž nemůžou udělat radost nikomu dalšímu a abychom je uvedli do původního stavu, musíme něco strhnout z vracené částky.

Peníze vracíme do 14 kalendářních dnů od obdržení zásilky na sklad.

 

Zboží jsem vrátil/a, kdy mi vrátíte peníze?

Jakmile se nám balíček vrátí, ihned odesíláme informační e-mail a následně i peníze. Ty máte na svém bankovním účtu zpátky do 14 kalendářních dnů od přijetí kousků na náš sklad. 

 

Jak probíhá reklamace?

Po obdržení reklamace vám odesíláme email, že k nám balíček v pořádku dorazil. 

Ihned jej přeposíláme danému výrobci a jakmile od něj obdržíme stanovisko, kontaktujeme vás prostřednictvím e-mailu. 

Reklamaci nemůžeme nijak urychlit a vždy musíme počkat na vyjádření výrobce, či opravu. Prosíme vás tedy o strpení, ze zákona máme na vyřešení 30 kalendářních dní.

FAQ
bottom of page